Uudised
 1. EPLIK / VÕIGEMAST “JOYGUNS” 15.03.2020 Sadolin Spordihoones. Piletid müügil!
 2. Lahtiolekuajad 23. dets – 01. jaan.
 3. Lahtiolekuajad

Massaaž

Teie keha eest kannab hoolt massöör Elina Ruut.
Lisainformatsioon ja ette registreerimine telefonil 5512122 või  elinaruut@gmail.com

Tegemist on massaaziga, milles on ühendatud meie esivanemate tarkused ja tänapäevased teadmised. Massaaz toimub matil, klient kergelt riides, Sobib kõigile, kes soovivad oma väge ja keha korrastada, eriti neile, kes soovivad pehmet kuid sügavtoimelist käsitlust.Vähendab lihaspinget, jäikust, tõstab lihastoonust,parandab vere-ning lümfiringet. Tekkiv heaolutunne aitab vastu panna stressile ja seda maandada.

Teenuse hind:

 • 30 min. 10 EUR
 • 60 min. 15 EUR
 • 90 min. 20 EUR

Mamanit on Tai Bankoki stiil,mis on välja töötatud tuntud massaaziõpetaja Niti poolt. Erinevalt Põhja-Tai venituskeskselt massaazistiilist on Mamanit lühem, ksekendudes enam kehatöötlusele ja akupunktuuri punktidele.See on väga tõhus kehatöötlus, mis sisaldab kergeid venitusi ja ravipunktide töötlust. Massaaz toimub matil, klient kergelt riides.

Teenuse hind:

 • 60 min. 15 EUR
 • 90 min. 20 EUR

Tselluliidimassaaz on kogu keha tõhus hooldus, mis pakub meeldivat naudingut.Samas on hooldus tugev ja intensiivne protseduur, mille käigus organism puhastub, tekib värske enesetunne, mis jääb püsima pikaks ajaks ning innustab jätkama tervislikku eluviisi.

Teenuse hind:

 • 60 min. 17 EUR
 • 90 min. 22 EUR

Põhineb taimede eeterliku õlide kasutamisel inimese terviklikkuse taastamiseks. Aroomiteraapia püüab luua tasakaalu keha, psüühika ja meele vahel.Aroomiteraapias kasutatavad eeterlikud õlid imenduvad läbi keha ja hingamisteede. Vastavalt keemisele koostisele on ernevatest taimedest ja taimeosadest saadud õlidel inimkehale eriline mõju.

Teenuse hind:

 • 60 min. 17 EUR
 • 90 min. 22 EUR

Meemassaaz on üks iidsetest massaaziliikidest. Normaliseerib vererõhku, puhastab organismi jääkainetest, tõstab toonust, parandab verevarustust, naha, lümfi, hingamissüsteemi seisundit ja üldist enesetunnet. Mesi seob mürke ja kiirendab nende väljaviimist organismist. Mett kasutatakse kleepainena, mille abil on võimalik organismist välja viia “saastunud” energiat.

Teenuse hind:

 • 60 min. 17 EUR
 • 90 min. 22 EUR

Tänapäeval on välja arenenud kupumassaaz, mis algselt oli iidne  Hiina alternatiivravi meetod. Silikoonist kuppudega tekitatakse vaakum,mis imeb naha ja nahaalused koed sisse. Massaaz töötleb hästi tselluliiti, vaakum vähendab lihaspingeid, trimmib nahka ja puhastab poore. Kupumassaaz kombineeritakse klassikalise massaaziga.

Teenuse hind:

 • 30 min. 10 EUR
 • 60 min.15 EUR

Klassikalist massaazi võib teha vastavalt vajadusele, kas üksikutele kehaosadele või kogu kehale, vastavalt vajadusele.Massaazi põhieesmärk on parandada kudede hapnikuga varustatust ja eemaldada kehast toksiine, seega kiirendada ainevahetust, taastada energiat, korrigeerida lihastoonust. Toime on vastavalt kasutatud võtetele kas lõõgastav või toonust tõstev.

Teenuse hind:

 • 30 min. 10 EUR
 • 60 min. 15 EUR
 • 90 min. 20 EUR

Ideaalne, samas lihtne vahend koormatud selja raviks, kogu keha lõdvestamiseks ja üldtreeningu pinge langetamiseks. Aitab ära hoida istuva tööga seotud seljaprobleeme, nagu näiteks kroonilist seljavalu, kõhrketaste sopistusi, nimme – tuharapiirkonna valu, Sobib ka suurema kehakaaluga inimestele, kellele tava venituspink on vastunäidustatud liigse pinge suhtes puusa – ja jalaliigestele. Seljavenituspingi kaldenurk reguleeritav elektrimootoriga, seljaalused rullikud annavad efektiivsema venituse, kaela all olev lisapadi aitab kaelal paremini venida. Mugav asend, keha puusadest fikseeritud.

Selgroo venitamise tulemusena võib toimuda “alla – või sissevajunud” naaberlülide vahelise kauguse suurendamine, lülivaheliste ketaste aktiivne  küllastatus veega koos ketaste mõõtute suurendamisega. Selgroo sellise venitamise tulemusena suurenevad inimese pikkus ja inimese kasv. Normaliseeruvad lülisamba füsioloogilised jooned. Tihtipeale täheldatakse selgroo pikenemise (10 mm ja rohkem) juhtumeid juba pärast esimest protseduuri. Seljavenitustooli regulaarsel kasutamisel lülisamba venitamiseks säilib selline kasvu suurendamine alaliselt.

Teenuse hind:

 • 30 min.   5 EUR
X